Demi Lovato hrozí žaloba!

11. prosince 2010 v 19:58 | Sel |  Demi info

Alex Welch (21), tanečnice, která v rámci turné spolu s Demi Lovato a Jonas Brothers objížděla Ameriku, totiž tvrdí, že ji Disney star drsně uhodila do obličeje.
Co se stalo? Celá parta se vracela zpět z koncertu a Alex si prý v letadle začala stěžovat na to, že koncertování s JB jí nevynáší tolik, kolik by chtěla a pomlouvala Demi. Ta to ale zaslechla, když šla na toaletu, kde se jí chování kolegyně rozleželo (v tehdy již zřejmě duševně pochroumané) hlavě a když se vracela na své místo, dala Alex facku.

"Nevarovala mě, prostě ke mě přišla a bouchla mě. Byla jsem v šoku, do té doby jsme se spolu nikdy nebavily. Vůbec jsem nechápala, co se děje," vysvětluje tanečnice s tím, že nemá pocit, že by udělala něco hrozného.

Jak celou situaci vidí Demi, se bohužel nedozvíme. Star se totiž jen pár hodin po incidentu psychicky zhroutila a od té doby se stále léčí na soukromé klinice pro duševně choré.

Jisté ale je, že Alex si najala právníka a nehodlá nechat situaci jen tak vyšumět. "Kontaktovali jsme právníky Demi Lovato s tím, že naše klientka čeká na omluvu, které se jí již dlouhé týdny nedostává. Pokud se bude slečna Lovato chovat i nadále tímto způsobem, budeme nuceni přistoupit k žalobě," tvrdí právní zástupci tanečnice.

"Doufáme, že to nebude nutné a situace se vyřeší ke spokojenosti obou stran," prohlásil manažer Disney star a vzhledem k psychickému stavu Demi požádal Alex o shovívavost.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama